Technikai kérdések (helyszín, időpont, ár, stb...)
Tigrisnyuszi, szo, 09/19/2009 - 23:16
Itt teheted fel a helyszínnel, időponttal, kedvezményekkel és minden olyan témával kapcsolatos kérdésedet, amely a tanfolyamra vonatkozik.
»
- 5112 olvasás







del.icou.us
Kedves Lajos! Írj az
Kedves Lajos!
Írj az info[kukac]mindennapinlp.hu címre, biztos vagyok benne, hogy találunk megoldást (kedvezményt)!
Tibi
Tisztelt Tibor! Jelenleg
Tisztelt Tibor!
Jelenleg munkanélküli vagyok érdeklődnék, hogy a munkanélküliek van- e valamilyen kedvezményes ár, mert a weblapon ez nincs feltüntetve.
Köszönöm.
Lajos
Kedves Gergő! Megérkezett a
Kedves Gergő!
Megérkezett a jelentkezési lapod és hamarosan visszaigazoljuk neked benne az összes szükséges infóval.
Üdv: Kovács Ági
A szegedi villámolvasás
A szegedi villámolvasás tanfolyamra szeretnék jelentkezni, de a gép folyamatosan hibaüzenetet küld:
"Ellenőrzési hiba, ismét meg kell próbálni! Ha a hiba továbbra is fennáll, akkor javasolt felvenni a kapcsolatot a webhely adminisztrátorával."
Szeretném a Karácsonyi kedvezményt igénybe venni, de ha igy haladok, nem fog sikerülni. Ha jól tudom egy héttel a tanfolyam előtt el kell utalni a részvételi díjat, és már csak pár napom lenne rá. mit tegyek hogy egyáltalán jelentkezni tudjak.
Kedves Balázs! A pécsi
Kedves Balázs!
A pécsi tanfolyam időpontja: 2012. március 17-18.!
Üdv:
Viki
Szia! Köszi a gyors
Szia!
Köszi a gyors választ! Remélem, hogy szerveztek tavasszal villámolvasás tanfolyamot!
Majd figyelem a honlapotokat!
baLáZs
Szia! Idén már biztos nem
Szia!
Idén már biztos nem lesz Pécsett tanfolyam. Esetleg tavaszra szervezünk, de a jövőévi helyszínek és időpontok még nincsenek lefixálva!
Üdv.:
Viki
Szia! Érdelődni szeretnék
Szia!
Érdelődni szeretnék hogy terveztek e mostanában Pécsen villámolvasás tanfolyamot szervezni?
Nagyon érdekelne!
Válaszod előre is köszönöm!
üdv.:
baLáZs
Kedves Viki, Szuper :) Egy
Kedves Viki,
Szuper :)
Egy linket találtam még pár napja, és csak kiírtam az időpontot, de a honlapon nem találtuk, és ezért gyanús volt, gondoltam megkérdeztem. Mert csak a szeptemberi van fent. Viszont az teljesen elképzelhető, hogy elnéztem valamit :)
Amint meglesz a link újra küldöm, de nem ígérem. :)
Timi
Kedves Timi! Minden budapesti
Kedves Timi!
Minden budapesti villámolvasás tanfolyam hétvégére esik. (Ha még sem az csupán elírás lehet)
Megírnád nekem, hol találtad az időpontot, amiről szó van? Így lenne lehetőségem javítani ott.
A novemberi időpontok még nem elérhetőek a weboldalon. Ezeket hamarosan feltesszük, és akkor már lehet jelentkezni is rá.
November 12-13, szombat-vasárnap lesz a budapesti tanfolyam időpontja!
Köszönettel és üdvözlettel:
Bürge Viki
Kedves Tibor! Érdeklődni
Kedves Tibor!
Érdeklődni szeretnék, hogy legközelebb mikor lesz olyan villámolvasási tanfolyam Budapesten, amely teljesen hétvégére esik? A Novemberit néztük, de az vasárnap és hétfő. Többen mennénk, és sajnos nem tudjuk összeegyeztetni a hétköznapra eső tanfolyamot. Nekünk csak a hétvégi tanfolyam lenne a jó. Köszönöm a választ előre is!
Szép napot kívánok mindenkinek! :)
Timi
Kedves Mónika! Van még hely a
Kedves Mónika!
Van még hely a budapesti tanfolyamra! Ha szeretnének jönni, akkor kérlek adjátok le a jelentkezési lapokat! Mert az alapján látom, hogy milyen kedvezményeket kaphatnak meg a 30%-on kívül, ami mint ötös csoport jár nekik.
Ha esetleg a most hétvége is jó, a szegedi tanfolyamra is van még hely!:) (távolságban hasonló)
Üdvözlettel:
Bürge Viki
vannak-e meg helyek az
vannak-e meg helyek az augusztus 13-14-i tanfolyamra , 5 gyermek szeretne reszt venni, 14-15 evesek, tobbseguk mar agykontroll tanfolyamot vegzett.
Kernem mihamarbbi valaszukat, mert Nagyvaradrol jonnenk, es szallast is kell foglalnunk.
Koszonettel
Boros Monika
Kedves Adrienn! Hamarosan
Kedves Adrienn!
Hamarosan felkerülnek az új időpontok. Pontos dátumot még nem tudok, de valamikor ősszel biztosan. Ha meglesz az időpont, értesítelek!
Üdvözlettel:
Viki
Mikor lesz legközelebb
Mikor lesz legközelebb Villámolvasás tanfolyam Debrecenben? Köszi a választ: Adri
Kedves Érdeklődő! Igen van
Kedves Érdeklődő!
Igen van még hely rá, és elég, ha 22-én leadod a jelentkezésedet!
Üdvözlettel:
Bürge Viki
Kedves Tibor! Van még szabad
Kedves Tibor!
Van még szabad hely a július 23-24-i villámolvasás tanfolyamra? Még nem tudom, hogy ráérek-e azon a hétvégén, ezért érdeklődöm, hogy van-e lehetőség utolsó pillanatban pl. 22-én jelentkezni.
Előre is köszönöm a válaszodat!
Szia Dia! Én kipróbáltam,
Szia Dia!
Én kipróbáltam, nekem működik a jellap, talán valamit elfelejtettél bejelölni, esetleg próbáld meg újra. Van még hely, tudsz jelentkezni, ha nem jön össze a jelentkezési lap leadása, akkor kérlek írj egy e-mailt az info [kukac] mindennapinlp.hu címre, és válaszként minden információt elküldünk neked a tanfolyammal kapcsolatban. Köszi!
Tibi
Szia Tibi! Érdeklődni
Szia Tibi!
Érdeklődni szeretnék,tudom megkésve :) A Győrben induló villámolvasás tanfolyamra szerettem volna jelentkezni,de nem engedte a rendszer elküldeni a jelentkezési lapom.
Erről a kurzusról már lecsúsztam,vagy van valamilyen útja-módja,hogy részt vegyek rajta?
Válaszod várom.
Köszi:Dia
Még nem tudjuk a jövő
ÜDV ! SZINTÉN
Ez a hozzászólás már
Ez a hozzászólás már szerepel egy másik topikban is, ott válaszoltam rá: http://mindennapinlp.hu/villamolvasas_forum_tanfolyami_visszajelzesek#co...
Megpróbálom összegezni a
Megpróbálom összegezni a tapasztalataimat és véleményemet a villámolvasás tanfolyammal kapcsolatban.
Ez a tanfolyam elsősorban azoknak szól, akik teljesen tudatlanul mennek el rá és semmit sem tudnak a módszerről. Ezzel talán még nem is lenne baj.
Kétnapos a tanfolyam. Az első nap lényegében elmondtak mindent az aktiválást kivéve. Ezen a napon még én is azt hittem lesz valami értelme. Második nap baromi unalmas volt, az aktiválás rövid, körülbelül két órás ismertetése után a gyakorlati feladatokra került sor. Ezeket én csak nehezen tudtam csinálni, mert elég fáradt voltam plusz a külső hangok miatt is, de erről még fogok írni.
"Sajnos" én már elolvastam a könyvet két évvel ezelőtt és meghallgattam a kazetták nagy részét is és így sok újat nem mondtak. Ráadásul azt gondolom, hogy ha ténylegesen végigcsinálja valaki a "Házi villámolvasás tanfolyam csomagot", sokkal hatékonyabb, összeszedettebb a magyarázat és érthetőbb lesz. Emellett szól az is, hogy körülbelül 50-60 fő volt egy kisméretű teremben és alig lehetett elférni, nem hogy külön odafigyeljen és segíthessen egyénenként az elsajátításban az oktató...
Az előadások tartalmát tekintve a reklám az NLP egyéb tanfolyamairól számomra sok és felesleges volt. Ezenfelül 90%-ban sülbunkó, elvarázsolt, bekattant emberek alkották a társaságot egy-két kivétellel. Sokan idiótábbnál idiótább evidens kérdésekkel, vagy teljesen értelmetlen baromságokkal zavarták meg az előadót, aki az időkorlátokat betartva és ezekre reagálva nem foglalkozott vele, hogy nem hagyták, hogy végigmondja az anyagot.
Végén volt egy megértési teszt. Véleményem szerint, abból néhány kérdés elég vicc kategóriába illő és úgy, hogy nem sikerült az aktiválásom során visszaidéznem semmit, 60%-ra töltöttem ki. - Így tényleg szépek lehetnek a statisztikák. Ezotériában általánosan műveltebb egyének biztos kitudták tölteni jobban is, erre volt is példa néhány esetben!
Röviden a társaságról: hátsósorban egy bekiabáló, "bagóhangú", kuruzsló stílusú, 50 év körüli nő idegesített bekiabálásaival. Egyik szünetben egy hasonló stílusú emberrel ismerkedtek és 3 perc után már üzletről volt szó, valamilyen "energia tabletta, ami a gén szintjén hat az ATP-re..." (gén az a DNS-ben van és ennek semmi közvetlen köze sincs ehhez, ATP-nek van, de látszott rajtuk azt sem tudják mi az, de nagyon tudományosan hangzott és mondogatták.) De a legvégén a reklámban a Varázshely nevű tanfolyam kiverte nálam a biztosítékot, ami állítólag "szorosan" kapcsolódik a villámolvasáshoz. Bár röviden sem mondta el mi a fene az, de biztos...
A helyszín Budapest, XVIII. kerület, Kondor Béla sétány 8. - Kondor Béla Közösségi Ház. A második napon épp az aktiválás alatt egy nyugdíjasklubb táncos dáridós mulatságába hallgathattunk bele élőben. A zene irtó igényes, gagyi szintetizátoros, nem csak a 20 éveseké a világ stílusú volt.
Úgy gondolom a módszer továbbra is működhet, ugyanis az aktiválásnál, "könnyebben" megértettem, amit olvastam, de olyan nagyba meghatározó "AHA-élményem" nem volt, de "aktív(álós)dáridós" igen.
A tanfolyamot nem ajánlom senkinek, legalábbis Szűcs Tibor félét nem, keresztény gondolkodásúaknak pedig főleg nem. Nekem 13 200 Ft-om bánta...
Ellenben a Házi Villámolvasás Tanfolyam csomagot igen. Én körülbelül a kazetták felét végighallgattam, de idő hiányában nem tudtam az azokban elhangzó feladatokat megcsinálni, begyakorolni és úgy gondoltam egy két napos tanfolyammal hatékonyabban és gyorsabban elsajátíthatom a módszert.
Ezenkívül pszichológiában laikusként úgy gondolom e technikával bevitt információk a tudattalanból kihatnak az ember érzelem világára és gondolkodásának "ötletforrását" is befolyásolhatják. - Például ha egy olyan könyvet villámolvasok el, melyben gyilkolásról van szó, esetleg azt részletezi, feltételezem, ez nemcsak rémálmokban fejtheti ki hatását, hanem spontán aktiválás során is és, ha egy agresszióra hajlamos ember agyában bizonyos körülményeknél ez befolyásoló tényezőként hatna, cselekvései nem feltétlen a jót és az erkölcsöt szolgálná.
Ezért ezt a módszert én kizárólag megbízható tartalmak olvasására használnám, mint nyelvtanulás, filozófia, természettudományok stb. De nem háborús történelem könyvek, és regények vagy a már említett ezoterikus (NLP által ajánlott) tartalmak.
Ugyanis a tudatos elménk egy "lelki szűrőként" cenzúrázza a látott, hallott információkat és ebben az esetben lehet hogy lassan, de átgondolva mérlegelve "mentjük el" a tudást agyunkba.
Kívánok mindenkinek sikeres tanulást és jó élményekben gazdag tanfolyamokat! Ez nem lebeszélés a villámolvasás megtanulásáról. De gondoljuk át kitől és milyen körülmények között sajátítjuk el.
Szia, ha úgy érzed, nem
Hello! Azt szeretném
Jól van, akkor most
Szia Erik! Ha sietsz, még
Szia Erik!
Ha sietsz, még belefér, hamarosan lezárjuk a jelentkezést.
Tibi
Sziasztok! Az lenne a
Szia Vica! A tanfolyam
Sziasztok! A 2010. november
Szia Csilli! Az Agykontroll
Szia! Az a kérdésem, hogy
Kedves Kitti! Ebben az
Kedves Kitti!
Ebben az esetben lehetséges egy győri tanfolyam. A részleteket e-mailben kellene egyeztetni, ehhez kérnénk szépen egy e-mailt az info@mindennapinlp.hu címre, hogy a kollégáimmal megbeszélhessék a részleteket.
Tibi
Kedves Tibor! Ezt
Szia! Májusban volt, nem
Szia!
Májusban volt, nem biztos, hogy ebben az évben még egyszer lesz, de szeptemberben átgondoljuk a további helyszíneket, és akkor már többet tudunk mondani.
Tibi
Hello egy olyan kérdésem
Kedves Kitti, elnézést a
Kedves Tibor! Érdeklődni
Szia! Igen, épp most dőlt
Szia!
Igen, épp most dőlt el a végleges helyszín:
BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI PEDAGÓGIAI SZAKMAI, SZAKSZOLGÁLATI ÉS KÖZMŰVELŐDÉSI INTÉZET
CÍM: 3527 MISKOLC, SELYEMRÉT UTCA 1.
3. emelet 301-es terem.
A tanfolyam hétfőn reggel 9:30-tól kezdődik, gyülekező 9 órától.
Természetesen ezeket az információkat minden résztvevőnek elküldjük e-mailben is.
Sziasztok!! Érdeklődni
Köszönöm szépen! :)
Szia Bea! Úgy látszik, nem
Szia Bea!
Úgy látszik, nem kaptad meg az e-mailt, ezek a válaszok:
Mivel lesz olvasási teszt is, ami nem kötelező, de erősen ajánlott, és ehhez mi adjuk a könyveket, nem lesz feltétlenül szükség 3 könyvre.
Nagy könyvekre is vonatkozik a max. 250 oldal. A sok kép nem okoz problémát, az sem, ha pár oldalt már elolvastál belőle.
A betűméret nem számít jobban, mint hagyományos olvasásnál. A4-es füzet megfelelő, a legjobb a sima, tehát minta nélküli.
Tibi
Sziasztok! Még nem teljesen
Sziasztok!
Még nem teljesen világos számomra, milyennek is kell lennie pontosan a 3 egyénileg kiválasztott könyvnek.
Nagy könyvekre (A4) is vonatkozik a maximum 250 oldal? Probléma, ha a könyvben sok kép található? Van egy könyvem, amiből pár oldalt már elolvastam. Ha a többi kritériumnak megfelel, elvihetem magammal? Számít a szöveg betűmérete?
És még egy kérdés:
A4-es füzet elegendő? A füzet mintázata bármilyen lehet?
Előre is köszönöm a választ!
Szia! Minden résztvevőnek
Szia!
Minden résztvevőnek szüksége van a könyvre, mert egyidejűleg használjuk több alkalommal is a tanfolyam során.
Tibi
Szia! Még azt szeretném
Köszönöm szépen! :)
Szia! Igen van még hely. A
Szia! Érdeklődnék, hogy
Köszönöm :D
Szia! Igen, van még hely
Hozzászólás